SC. International Alexander SRL cu sediul in Arad, cu o experienta de peste 16 ani in domeniul transporturilor,angajeaza femeie de serviciu.

Responsabilitati:

- Realizeaza activitatile zilnice de curatenie in conformitate cu orarul stabilit si in zonele alocate;
- Utilizeaza în mod eficient resursele puse la dispoziţie: echipamente sau materiale necesare;
- Raspunde cu promptitudine sarcinilor date de conducerea unităţii.

Cerinte:

- Abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Persoana dinamica;

Oferim:

- Salar motivant;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o companie mare, in continua dezvoltare.

Pentru detalii, va rugam sa ne contactati, de luni pana vineri intre orele 9-18 la:

733 - arata telefon - Narcis Visoiu
799 - arata telefon - Flavius Herlo
  • Adaugat La 10:44, 13 iulie 2020
  • Vizualizari:14279
  • Numar anunt: 187400734
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Timisoara, judet Timis

Despre noi
International Alexander este o societate cu capital integral romanesc, infiintata la Arad in anul 2003. De la inceput a inregistrat o crestere constanta a cifrei de afaceri iar in ultimii ani compania si-a extins prezenta geografica la nivel national si european.
International Alexander are in prezent peste 1000 de angajati si furnizeaza servicii complexe de logistica (depozitare, managementul ambalajelor) si transport (rutier, aerian si maritim) pentru clienti importanti din industriile automotive si de tehnologie.
Echipa International Alexander este mereu pregatita sa abordeze cele mai dificile aspecte ale afacerii cu profesionalism si cu dorinta de perfectionare. In spatele serviciilor noastre stau experienta, devotamentul, seriozitatea si promptitudinea oamenilor nostrii – oameni instruiti, oameni preocupati sa-si dezvolte competentele si pregatiti sa accepte noi provocari.
mai mult

Anunturile utilizatorului Narcis Visoiu