Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in IT - Telecomunicatii în Brasov.

Angajam electrician/tehnician rețele

Brasov, judet Brasov Adaugat de pe telefon La 08:38, 21 aprilie 2018, Numar anunt: 148091367

Cerințe post:
Cunoștințe de baza circuite și instalații electrice, rețele de date, cunoștințe IT
Studii medii de preferat in domeniu electric / telecomunicații
Cunoștințe PC hard și Soft
Disponibilitate deplasare la clienți in țara
Permis de conducere categoria B
Persoana dinamica cu spirit de echipa și dorința de învățare

Responsabilități :
Cabluri instalații electrice și de curenți slabi
Instalare servisare și mentenanța sisteme de supraveghere video, sisteme de alarma la efracție, rețele voce date

Beneficii:
Salariu atractiv, bonuri de masa
Bonus pe proiect, diurne pt deplasări
Curs de calificare tehnician sisteme de securitate cu certificat de calificare COR
Cursuri și școlarizare pentru echipamentele și tehnologiile utilizate

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS, si Windows Phone

Vizualizari:904