Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Educatie - Training în Bucuresti.

Angajam educatoare

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6 Adaugat La 10:40, 9 martie 2018, Numar anunt: 146498915

Suntem o gradinita cu predare exclusiva in limba engleza, cu un colectiv tanar si energic, dar mai ales cu cei mai frumosi si isteti copilasi. Ne-am deschis portile acum aproximativ 3 ani, iar de atunci suntem intr-o continua dezvoltare.
Suntem dinamici si ne dorim sa te alaturi echipei noastre, iar impreuna sa avem fiecare zi plina de zambete si voie buna.
Responsabilitatile sunt specifice functiei la care noi adaugam:
-cunoasterea avansata a limbii engleze;
-sa transforme gradinita intr-o experienta frumoasa de viata pentru cei mici;
-sa descopere aptitudinile copiilor;
-sa incurajeze copiii si sa-i ajute sa-si dezvolte increderea in fortele proprii;
-sa fie un bun model de viata pentru copilasi.
Beneficii:
-mediu de lucru foarte prietenos;
-salariu foarte atractiv;
-contract de munca 8h.

Te asteptam!

Vizualizari:2876