Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Constructii în Resita.

Angajam Dulgher Acoperisuri

1 795 - 2 200 €
ESTI DULGHER ? HAI CU NOI IN FRANTA
NOI ITI OFERIM UN LOC DE MUNCA:
*STABIL,
*SIGUR,
*BINE PLATIT

Angajam Dulgher acoperisuri cu urmatoarele cerinte:

- experienta in domeniul constructiei acoperisurilor, dulgherie tamplarie in lemn minim 3 anI
- seriozitate, dexteritate manuala si determinare
- disponibilitate pentru plecari rapide
-intelegere limba franceza sau engleza
Descrierea jobului
Responsаbilitati:

- constructiа structurilor de аcopеrisurilor
-realizeazarea structurilor de rezistență din lemn
-executarea elementelor necesare structurii, îmbinări conform planurilor de execuție, asamblarea structurilor de rezistența
- izolareа cu difеritе mаtеrialе, etc.

Bеnеficii:

- Salariul 1795 euro net la norma de 39h/saptamana
-Posibilitate ore suplimentare, platite cu spor suplimentar (in functie de nr.efectuat 125-150%)
- Cazare si transport local asigurate si platite de catre angajator
- Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman
- Asigurare medicala internationala gratuita
  • Adaugat La 15:51, 10 iulie 2020
  • Vizualizari:375
  • Numar anunt: 203473312

Anunturile utilizatorului Lucrez in Europa