Salveaza ca favorit

Angajam doamna curatenie

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat La 17:32, 13 ianuarie 2018, Numar anunt: 128335941

Cautam o doamna care sa ne fie colega pe partea de curatenie, la o unitate de cazare din centrul vechi.

Responsabilitati:
- Realizeaza curatenia zilnica si generala a tuturos spatiilor (camere cazare, holuri, toalete, birouri, casa scarilor, terase, etc)
- Verifică situația scriptică a camerelor ocupate și libere, situație provenită de la recepție, și semnalează eventualele discrepanțe fașă de situația reală
- Schimbă lenjeria de pat si se ocupa de spalarea acesteia
- Calca / coase la nevoie
- Verifică funcționalitatea dotărilor din spațiul de cazare, raportând responsabiluluii tehnic eventualele defecțiuni și urmărind remedierea acestora
- Raportează direct recepției orice pagubă cauzată / obiecte uitatede clienti
- Intocmeste regulat necesarul si asigură păstrarea în bune condiții a materialelor de curățenie, a consumabilelor și a echipamentului de curățenie

Cerinte:
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un real avantaj
- Proactivitate, responbsabilitate, seriozitate, autonomie in desfasurarea activitatii

Oferta:
- Echipa unita, activa; atmosfera de lucru relaxanta
- Mediu de lucru variat, proiecte din domenii diverse: turism, publicitate, marketing, HORECA

Programul de lucru: o zi lucratoare cu o zi libera, sau ture de 8h

Posturi disponibile: 2 posturi

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1

Vezi pe harta