Salveaza ca favorit

Angajam Controlor tehnic de calitate

Brasov, judet Brasov Adaugat La 15:20, 20 martie 2019, Numar anunt: 180022189
Candidatul va trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- Persoana activa, punctuala;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Rapiditate si flexibilitate in indeplinirea taskurilor;
- Grad sporit de asimilare a cunostintelor noi;
- Atentie la detalii;
Responsabilitati principale:
- Efectueaza receptia din punct de vedere calitativ
- Efectueaza inspectii pe tot parcursul fluxului tehnologic;
- Intocmeste si completeaza, dupa caz: rapoarte de neconformitate, cereri de oprire a fabricatiei, fise de control;
- Raporteaza defectele aparute in toate punctele de inspectie sefului de departament;
- Realizeaza instruiri ale personalului si mentine inregistrari ale acestora in domeniul calitatii si conformitatii;
Cerinte:
- Experienta de CTC;
- Dexteritate si acuitate vizuala;
-Lucrul in 2 schimburi, 2sambete/luna
Oferta:
- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa;
-Transport asigurat

Cv-urile se trimit pe email chihlimbarangajari*gmail.com pana pe data de 31.03.2019 si detalii se pot obtine la nr de telefon 728 - arata telefon -

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului S Flavia

Fara fotografii

Contabili primari!

Finante - contabilitate

13 mar

Mecanic intretinere,reglaje si reparatii utilaje!

Ingineri - Meseriasi - Constructori

5 mar

Brasov, judet Brasov

Vezi pe harta