Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Finante - contabilitate în Oradea.

Angajam Contabila

Oradea, judet Bihor Adaugat La 09:24, 29 mai 2018, Numar anunt: 152364731

Candidatul ideal
-absolvent de Stiinte economice, specialitate contabilitate
-experienta de minim 3 ani in domeniul finaciar- contabil cu specific productie
-cunoasterea programului Asis prezinta un avantaj
-abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet

Descrierea jobului
-inregistrarea documentelor privind achizitii, banca, mijloace fixe si amortizari, salarii, impozite si taxe, deconturi, asigurari, etc…
-intocmirea balantei de verificare
-intocmire declaratii fiscale
-intocmire situatii financiare
-intocmire rapoarte de management
-arhivarea documentelor financiar-contabile
-calculul salariilor, evidenta si inregistrarea documentelor legate de personalul angajat
-intocmirea declaratiilor salariale
-efectuarea platilor catre furnizori, trezorerie, etc…..

Descrierea companiei
Compania este o societate specializata in comercializarea si distributia produselor de instalatii.

Persoanele interesate pot atasa un C.V la anunt, sau pot lasa personal C.V-ul la sediul de pe Str. Dambovitei nr 13 Oradea de Luni pana Vineri de la 8-17

Vizualizari:4187