Salveaza ca favorit

Angajam contabil, in conditii avantajoase!

Brasov, judet Brasov Adaugat La 10:00, 11 decembrie 2018, Numar anunt: 174832011
Cerinte:
- cunostinte solide de fiscalitate;
- persoana organizata, implicata, ce respecta termenele limita si isi indeplineste sarcinile la
timp;
- cunoasterea programului de contabilitate ‘’Platforma’’ constituie un avantaj, la fel si experienta anterioara in domeniu;

Responsabilitati:
- Intocmirea inregistrarilor contabile, evidente primare (registru de casa, facturi, devize, chitante, bonuri fiscale, extrase de cont, etc.), in prezent folosim softul ‘’Platforma’’;
- Intocmirea si verificarea in amanunt a balantei lunare, bilantul contabil, inclusiv a soldurilor la clienti si furnizori;
- intocmirea si depunerea declaratiilor fiscale;
- verificare/efectuare plati (clienti, furnizori, etc) online;

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Munca in echipa tanara, dinamica, profesionista;

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Robert Kadar

Brasov, judet Brasov

Vezi pe harta