Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Agenti - consultanti vanzari în Bucuresti.

Angajam Consultant vanzari din Buzau, Mizil pentru sediul din Ploiesti

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6 Adaugat La 18:47, 22 februarie 2018, Numar anunt: 151050535

Nu ai deloc experienta dar esti o persoana comunicativa, ambitioasa si energica?
Iti place sa vorbesti mult la telefon?
Iti atingi mereu obiectivele?
Vino si creste alaturi de noi!

Ai experienta profesionala dar vrei mai mult?
Vino si dezvolta-te alaturi de noi si poti avea o cariera de succes in vanzari si in relatiile cu clientii!

Responsabilitati:

- Prezentarea, vanzarea, promovarea prin telefon a produselor companiei;

- Dezvoltarea relatiei cu clientii (fidelizare, up-selling, cross-selling);

- Participarea la atingerea targetelor de vanzari.

Beneficii:

- transport asigurat pe ruta Buzau-Mizil-Ploiesti si retur;

- Posibilitatea de a castiga cat doresti (salariu fix + bonusuri + tichete de masă);

- Experienta valoroasa intr-o companie multinationala de vanzari directe de succes;

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;

- Program de lucru flexibil;

- Traininguri, competitii si concursuri motivationale;

- Excursii internationale cu cei mai performanti colegi;

- Oportunitati de avansare si promovare in cariera.

Hai in echipa noastra!

Locatie: Ploiesti, Str. Gheorghe Cantacuzino, nr. 332, etaj 1 (cladirea Life Yoga Center).

Vizualizari:343

Anunturile utilizatorului Compania Studio Moderna

Agent comercial Lotus Center Oradea

Casieri - Lucratori comerciali

14 aug

de la 1 500 leipana la 2 000 lei