Salveaza ca favorit

Angajam comisionar distributie la magazinul SELGROS Pantelimon

Pantelimon, judet Bucuresti - Ilfov Adaugat La 14:08, 23 martie 2019, Numar anunt: 179951945
CV-urile se pot depune si in magazinul SELGROS PANTELIMON Distributie laSecretariat precum si pe site-ul companiei la adresa www.selgros.ro la sectiunea “Cariere”

Descrierea postului:

Ca lucrător comercial – comisionar distribuție aveți sarcina de a pregăti comenzile pentru clienți conform graficului de livrări, de a vă asigura că marfa comisionată corespunde 100% cantitativ și calitativ cu comanda clientului și de a ține legătura cu acesta pentru a lămuri eventualele neclarități. Sunteţi responsabil, de asemenea, de etichetarea și placarea corespunzatoare a comenzilor ce urmează a fi livrate, de verificarea termenelor de valabilitate ale produselor, de asigurarea prezenței sortimentului de marfă disponibil pe raion, de pregătirea și participarea la inventare.

Cerințe:
Lucraţi cu plăcere în colectiv şi impresia pe care o lăsaţi în relaţiile cu clienţii noştri este de amabilitate şi competenţă. Puteţi să lucraţi rapid şi conştiincios şi sunteţi oricând gata să vă oferiţi ajutorul.

Ofertă (bonusuri, beneficii):
- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- spor de Week-end;
-beneficii*:Crăciun, Paște, zi de naștere,vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate
- oportunitatea unei cariere într-un concern internațional;
- sistem informatic performant și logistică modernă.

*beneficiile sunt condiționate de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate

Mentiuni suplimentare
”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesați site-ul societății la adresa www.selgros.ro, secțiunea Cariere.”

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pantelimon, judet Bucuresti - Ilfov

Vezi pe harta