Salveaza ca favorit

Angajam casieri/operatori sala de jocuri

Sibiu, judet Sibiu Adaugat La 12:54, 3 ianuarie 2018, Numar anunt: 129833935

Merkur Sala Jocuri angajeaza personal fara experienta in domeniu, cu studii de liceu. Programul de lucru este de 8 ore, in 3 schimburi.

Candidatul ideal
-integritate
-abilităţi de comunicare, spontaneitate, atenţie distributivă,
-aspect fizic plăcut, îngrijit
-capacităţi de lucru în echipă, dar şi pe cont propriu
-îi place să lucreze cu publicul
-atitudine orientată către clienti
-simţ acut al responsabilităţii şi implicării
-dorinţă de autodezvoltare, disponibilitatea de a învăţa lucruri noi, integritate, loialitate
Salariu 2144 lei + tichete de masa

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Merkur Enterainment Center Srl

2 144 lei