Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Finante - contabilitate în Timisoara.

Angajam Bucatar_un singur schimb, de L-V

Timisoara, judet Timis Adaugat La 15:22, 14 februarie 2018, Numar anunt: 153367227

Clarismart Consulting angajeaza pentru gradinita privata din Timisoara personal pentru postul de Bucatar.

Cerinte:
- experienta in domeniu min 1 an
- seriozitate, indemanare

Responsabilitati:
- pregateste meniul adecvat pentru copii
- pregateste ingredientele necesare preparatelor

Oferta
- salariu fix corelat cu experienta profesionala
- program de lucru un singur schimb de L-V de la 7.30-16.00
- mediu de lucru placut.

Persoanele interesate pot trimite cv-ul atasat sau pot solicita detalii la nr de telefon 730 - arata telefon - / 723 - arata telefon - .

Vizualizari:141
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Clarismart Consulting

Fara fotografii

Angajam asistent vanzari- call center

Call center - Suport clienti

16 mai

Angajam Grafician Dtp-ist

Marketing - PR - Media

15 mai

Angajam Inginer SSM

Ingineri - Meseriasi - Constructori

21 mai

Angajam Referent calitate

Personal administrativ - secretariat

11 mai

Angajam Operator calulator/ Seretariat

17 mai

Arata mai multe anunturile utilizatorului