Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Finante - contabilitate în Timisoara.

Angajam Bucatar_un singur schimb, de L-V

Timisoara, judet Timis Adaugat La 12:30, 30 iulie 2018, Numar anunt: 153367227

Clarismart Consulting angajeaza pentru gradinita privata din Timisoara personal pentru postul de Bucatar.

Cerinte:
- experienta in domeniu min 1 an
- seriozitate, indemanare

Responsabilitati:
- pregateste meniul adecvat pentru copii
- pregateste ingredientele necesare preparatelor

Oferta
- salariu fix corelat cu experienta profesionala
- program de lucru un singur schimb de L-V de la 7.30-16.00
- mediu de lucru placut.

Persoanele interesate pot trimite cv-ul atasat sau pot solicita detalii la nr de telefon 730 - arata telefon - / 723 - arata telefon - .

Vizualizari:308
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Clarismart Consulting

Fara fotografii

Angajam OPERATORI MASE PLASTICE_ salariul 2750 Ron brut

Lucratori productie - depozit - logistica

13 oct

de la 2 750 leipana la 3 550 lei

Angajam Electricieni Executie Instalatii electrice industriale

Ingineri - Meseriasi - Constructori

19 oct

Angajam Casieri

Casieri - Lucratori comerciali

15 oct

Angajam Manipulant_salariu 2000 Ron net, cazare in Timisoara

11 oct

de la 2 000 leipana la 2 200 lei

Salariu negociabil

Angajam Agent suport clienti cu engleza/ franceza/ germana/ italiana

11 oct

Arata mai multe anunturile utilizatorului