Salveaza ca favorit

Angajam bucatar (catering) - Mogosoaia!

Mogosoaia, judet Bucuresti - Ilfov Adaugat La 10:13, 17 aprilie 2018, Numar anunt: 155240919

Responsabilitati:
• Pregatirea meniului zilnic, respectand indicatiile scrise, lasate de superior (bucatarul sef si/sau Unit Managerul cantinei).
• Folosirea materiei prime, auxiliare care sa corespunda calitativ, conforma cu normele igienico-sanitare.
• Folosirea optima a fiecarui produs (materie prima,auxiliara) astfel incat sa respecte food-costul la o calitate a produsului finit corespunzatoare.
• Verificarea fiecarui produs finit din punct de vedere calitativ inainte de predarea lui inspre servire/livrare.
• Servirea clientilor la linie in functie de cerintele din locatie.

Cerinte:
• Diploma de calificare bucatar.
• Persoana organizata
• Abilitati de comunicare, colaborare.
• Spirit de echipa

Oferta (bonusuri, beneficii)
• Pachet salarial atractiv.
• Masa inclusa.
• Tichete de masa.
• Mediu de lucru tanar si dinamic
• Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.
• Posibilitati de dezvoltare a carierei.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Catering Company

Fara fotografii

Angajam Ajutor Bucatar - Titu!

Personal hotelier - restaurant

Azi
13:10

Angajam Responsabil Tura - Jucu!

17 apr

Angajam AJutor de bucatar - Titu!

17 apr

Arata mai multe anunturile utilizatorului

Mogosoaia, judet Bucuresti - Ilfov

Vezi pe harta