Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Personal hotelier - restaurant în Mogosoaia.

Angajam bucatar (catering) - Mogosoaia!

Mogosoaia, judet Bucuresti - Ilfov Adaugat La 16:21, 21 mai 2018, Numar anunt: 155240919

Responsabilitati:
• Pregatirea meniului zilnic, respectand indicatiile scrise, lasate de superior (bucatarul sef si/sau Unit Managerul cantinei).
• Folosirea materiei prime, auxiliare care sa corespunda calitativ, conforma cu normele igienico-sanitare.
• Folosirea optima a fiecarui produs (materie prima,auxiliara) astfel incat sa respecte food-costul la o calitate a produsului finit corespunzatoare.
• Verificarea fiecarui produs finit din punct de vedere calitativ inainte de predarea lui inspre servire/livrare.
• Servirea clientilor la linie in functie de cerintele din locatie.

Cerinte:
• Diploma de calificare bucatar.
• Persoana organizata
• Abilitati de comunicare, colaborare.
• Spirit de echipa

Oferta (bonusuri, beneficii)
• Pachet salarial atractiv.
• Masa inclusa.
• Tichete de masa.
• Mediu de lucru tanar si dinamic
• Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.
• Posibilitati de dezvoltare a carierei.

Vizualizari:44
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Catering Company

Arata mai multe anunturile utilizatorului