Salveaza ca favorit

Angajam asistent manager pentru Magazinul De Jaluzele

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat La 20:05, 16 ianuarie 2018, Numar anunt: 149235321

Angajam asistent manager.
Locul de munca este pe soseaua Chitilei 361, vizavi de Carrrefour, in intersectie, la showroom-ul nostru de jaluzele, copertine si alte produse din aceasta gama (Magazinul De Jaluzele si Copertine).
Varsta, experienta, studiile si sexul nu conteaza. Deloc.
Dar conteaza: responsabilitatea, inteligenta, spontaneitatea, seriozitatea, punctualitatea, ambitia, dorinta de a munci si de a invata ceva nou, si, mai ales, motivatia materiala si satisfactia de a face ceva placut, util si apreciat de clienti si colegi.
Cerinte: limba engleza, cunostinte rezonabile de calculator (word, excel, outlook), prezenta fizica agreabila, persoana sociabila, cu bun simt si cu rezistenta la stress.
Responsabilitati: raspunde la telefoane, raspunde la e-mail-uri, intampina clientii in showroom si le prezinta oferta de produse, colaboreaza bine cu colegii de la vanzari si montaj, face si mentine curatenie la locul de munca.
Oferim:
- un loc de munca stabil, placut si dinamic, unde pot fi invatate multe lucruri noi si folositoare in viitor
- pentru inceput, un salariu fix de 1.750 de lei net plus un comision din vanzarile aduse din munca proprie (atentie, nu este vorba despre clientii care intra in magazin din strada sau despre cei care ne gasesc pe internet, ci despre clientii gasiti prin eforturi proprii); o persoana inteligenta, muncitoare si ambitioasa ar putea sa adauge un comision substantial la acest salariu fix, dupa ce acumuleaza cateva luni de experienta
Program:
O saptamana L-V 12:00-20:00
A doua saptamana L-V 9:00-17:00,
Doua sambete pe luna se lucreaza, 9:30-12:30
Nu sunati la numarul de pe site, va rugam, trimiteti cv-ul pe e-mail, comenzi(at)magazinul-de-jaluzele.ro, vom selecta noi persoanele care ne intereseaza si le vom contacta. Va multumim pentru intelegere.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Magazinul De Jaluzele

Marchize retractabile – de la Magazinul De Jaluzele

Materiale constructii si amenajari

6 ian

1 000 lei

Jaluzele (storuri) din bambus

220 lei

Pereti transparenti pentru terase - de la Magazinul De Jaluzele

90 lei

Jaluzele orizontale din lemn - de la Magazinul De Jaluzele

250 lei

Jaluzele plisate (pliseuri) - de la Magazinul De Jaluzele

6 ian

150 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului
1 750 lei

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1

Vezi pe harta