Salveaza ca favorit

Angajam asistent manager - contabilitate primara

Constanta, judet Constanta Adaugat La 12:36, 14 iunie 2018, Numar anunt: 166441407

Candidatul ideal
cunostinte de contabilitate primara
Bune cunostinte de operare PC (Word, Excel)
Abilitate de lucru in echipa, buna comunicare si capacitate de respectare a termenelor limita
Capacitate de organizare si disciplina a muncii

Descrierea jobului
Mentine relatia cu clientii si furnizorii
Urmareste inregistrarea in sistemul informatic a documentelor contabile si a contractelor
Respecta politica societatii cu privire la inregistrarile contabile, raportarile fiscale si raportarile catre management
Intocmeste oferte comerciale si elaborare prezentari
Realizeaza facturi, chitante etc

Descrierea companiei
S.C Erika Power Systems S.R.L. Constanta are 11 ani vechime in domeniul service calculatoare si 4 ani vechime in instalare si mentenanta sisteme de securitate

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Constanta, judet Constanta

Vezi pe harta