Salveaza ca favorit

Angajam Asistent Manager

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat La 13:31, 12 ianuarie 2018, Numar anunt: 149415781

Candidatul idela:

- Experienta (minim 6 luni) pe un post similar - secretara / contabilitate primara
- Experienta in lucrul cu facturi, avize insotitoare de marfa, intrari-iesiri.
- Persoana deschisa si comunicativa intrucat postul implica si mentinerea legaturilor cu clientii si furnizorii.
- Seriozitate, persoana responsabila.

Responsabilitati

- Preia si redistribuie apelurile telefonice si corespondenta
societatii.
- Completeaza registrul de evidenta intrari – iesiri a documentelor
societatii.
- Intocmeste registrul de casa.
- Intocmeste facturile fiscale catre clienti.
- Tine evidenta platilor efectuate de catre clienti.
- Tine evidenta si expediaza actele contabile firmei de contabilitate
- Pregateste si expediaza corespondenta firmei.
- Completeaza ordinele de plata (inclusiv cele catre Trezorerie)

Beneficii:

Contract de munca.
Salariu: 1730 RON net (in mana)
Bonus lunar 350 RON net
Se acorda al 13-lea salariu (in vara) si al 14-lea salariu (la sfarsit de an)
Program: L - J: 08:30 - 17:00 / Vineri: 08:30 - 14:30
Punctul de lucru se afla in Otopeni, strada Ardealului (in spatele benzinariei Lukoil de pe Sos. de Centura)

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Cristi Musat

Fara fotografii

Angajam Lucrator Depozit

Lucratori productie - depozit - logistica

Ieri
09:50

de la 1 400 leipana la 2 000 lei

Angajam Lacatus Mecanic

12 ian

de la 2 000 leipana la 2 300 lei

Angajam Electrician

12 ian

Angajam Stivuitorist Lame Frontale

10 ian

de la 1 700 leipana la 2 000 lei

SELGROS Angajeaza Lucratori Depozit

4 ian

de la 1 500 leipana la 1 900 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului
1 730 - 2 050 lei

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1

Vezi pe harta