Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Personal administrativ - secretariat Bucuresti.

Angajam Asistent Manager

Bucuresti Adaugat La 13:31, 12 ianuarie 2018, Numar anunt: 149415781
Candidatul idela:

- Experienta (minim 6 luni) pe un post similar - secretara / contabilitate primara
- Experienta in lucrul cu facturi, avize insotitoare de marfa, intrari-iesiri.
- Persoana deschisa si comunicativa intrucat postul implica si mentinerea legaturilor cu clientii si furnizorii.
- Seriozitate, persoana responsabila.

Responsabilitati

- Preia si redistribuie apelurile telefonice si corespondenta
societatii.
- Completeaza registrul de evidenta intrari – iesiri a documentelor
societatii.
- Intocmeste registrul de casa.
- Intocmeste facturile fiscale catre clienti.
- Tine evidenta platilor efectuate de catre clienti.
- Tine evidenta si expediaza actele contabile firmei de contabilitate
- Pregateste si expediaza corespondenta firmei.
- Completeaza ordinele de plata (inclusiv cele catre Trezorerie)

Beneficii:

Contract de munca.
Salariu: 1730 RON net (in mana)
Bonus lunar 350 RON net
Se acorda al 13-lea salariu (in vara) si al 14-lea salariu (la sfarsit de an)
Program: L - J: 08:30 - 17:00 / Vineri: 08:30 - 14:30
Punctul de lucru se afla in Otopeni, strada Ardealului (in spatele benzinariei Lukoil de pe Sos. de Centura)
Vizualizari:5

Anunturile utilizatorului Cristi Musat

Fara fotografii

Manipulant Marfa

Lucratori productie - depozit - logistica

11 dec

de la 2 000 leipana la 2 300 lei

Angajam Manipulant documente arhivare

Alte locuri de munca

7 dec

1 300 lei

Spalatorie Uniforme

7 dec

de la 1 300 leipana la 1 550 lei

1 500 lei

Angajam Legator manual

28 nov

1 500 lei