Angajam arhitect sau arhitect stagiar.
Responsabilități:
- Realizează conceptul de proiectare;
- Proiectează și redactează proiectele de arhitectură încredințate;
- Reprezintă societatea in relațiile cu clienții, autorități și instituții in orice situații i se solicită acest lucru;
Cerințe:Studii relevante, cunoștințe ARCHICAD, ATLANTIS, MS Office, programe pentru randare motivație, seriozitate, punctualitate.
Oferim: voie buna, salariu fix, bonusuri, echipa buna si intelegatoare, atmosfera de lucru placuta, seriozitate
Pentru mai multe detalii, vă rugăm sa aplicați cu un CV actualizat!
  • Adaugat La 21:44, 3 iulie 2020
  • Vizualizari:607
  • Numar anunt: 162086737
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Cluj-Napoca, judet Cluj

Anunturile utilizatorului C.E.B.