Candidatul ideal

Cunostinte de operare PC;
Atentie distributiva;
Adaptare la schimbare;
Timp de reactie bun;
Comunicare si lucru in echipa;
Initiativa;
Persoana organizata, responsabila.

Descrierea jobului
Organizarea depozitului si receptia produselor calitativ si cantitativ;
Gestionarea stocurilor cat si a documentelor specifice;
Efectueaza activitati specifice de gestiune: intrari/iesiri, transferuri, livrari, retururi;
Participa la activitati de manipulare a marfii in depozit;
Inregistrarea documentelor in sistemul informatic;
Participa la inventarul stocului de marfa;
Ajuta la descarcarea marfii in depozit si efectueaza receptia cantitativa si calitativa;
Stabileste modul de organizare si functionare al proiectelor in cadrul depozitului, tinand cont de cerintele legale si necesitatile companiei;
Stabileste si implementeaza regulile de depozitare, manipulare si procedurile de lucru;
Asigura conditii si resurse necesare pentru inventarierea periodica;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu 3000 ron;
- Tichete de masa in valoare de 15 ron;
- Pachet servicii medicale;
- Mediu de lucru tanar si dinamic.

Descrierea companiei
Firma noastră își desfășoară activitatea de distribuție de vinuri îmbuteliate din anul 1994! Dispunem de depozite în București și de un parc auto numeros inclusiv de autoturisme și autoutilitare, pentru a fi cât se poate de eficienți. Efectuăm livrările în 24 de ore! Canale de distribuție: Key Accounts: horeca, retail și en-gross. Scopul activității noastre este de a asigura distribuția în cele mai bune condiții a produselor de care dispunem, iar prin aceasta, satisfacerea clienților noștri!
Locatia in care isi desfasoara activitatea firma noastra este in Bucuresti, sector.2, Soseaua Andronache, nr.137
  • Adaugat La 19:12, 25 septembrie 2020
  • Vizualizari:1003
  • Numar anunt: 207434947
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1

Anunturile utilizatorului Camelia Stanciu