Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Agenti - consultanti vanzari în Targoviste.

Angajam agenti vanzari Orange TV

Targoviste, judet Dambovita Adaugat La 15:50, 10 aprilie 2018, Numar anunt: 153390157

Candidatul ideal
- Abilitati excelente de comunicare, relationare si dorinta de munca
- Putere mare de convingere;
- Persoana responsabila si de incredere;
- Experienta anterioara in vanzari door to door constituie avantaj;
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului
Vanzarea pachetelor Orange TV, indiferent de locatie (rural sau urban)

Responsabilitati
*Contactarea potenţialilor clienţi ai companiei (activitate pe teren)
* Promoveaza serviciile companiei catre potentialii clienti;
* Acopera in permanenta si eficient zona alocata conform programului de rute zilnice;
* Relationarea excelenta cu clientii;
* Initiere, vanzare, derulare si finalizare contracte;
*Indeplinirea obiectivelor si targetelor specifice, lunare;
*Promovarea imaginii şi prezentarea companiei în conformitate cu cerinţele şi standardele acesteia;
*Urmărirea situaţiei clienţilor proprii până în stadiul de instalare.

Oferta (bonusuri, beneficii)
* Contract de munca
* Mediu de lucru dinamic şi antrenant.
* Castiguri corelate cu realizările;
* Salariu fix si comision motivant din vânzări;
* Telefon mobil;
* Fără limită de varsta.

Contact: 744 - arata telefon -

Vizualizari:765