Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Paza si protectie în Constanta.

Angajam Agenti de Securitate Constanta

Constanta, judet Constanta Adaugat La 12:20, 24 aprilie 2018, Numar anunt: 115981219
1 600 - 1 700 lei

Civitas PSG angajeaza AGENTI DE SECURITATE pentru spatii comerciale din Constanta.

www.civitasgroup.ro

Responsabilitati

Asigurarea pazei si protectiei bunurilor si persoanelor stabilite prin contractul de servicii cu beneficiarul.

Cerinte

- Minim 8 clase absolvite
- Apt medical
- Fara inscrisuri in cazier
- Disciplina, Punctualitate, Seriozitate

Beneficii Oferite

- Salarii motivante si la timp
- Seriozitate
- Medicina muncii GRATUIT
- Tinuta de serviciu GRATUIT

Civitas este o firma de paza si protectie cu capital integral romanesc privat, avand ca obiectiv principal de activitate atat insotire persoane, paza si protectie personala, transport valori, exploatarea mijloacelor tehnice antiefractie, interventie rapida in eventualitatea unui eveniment, activitati de investigatie, protectie a bunurilor si a persoanelor, cat si paza obiectivelor, bunurilor, valorilor, oferind in acelasi timp servicii de consultanta in domeniu.

Vizualizari:12192