Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Paza si protectie Prahova.

Angajam agenti de securitate

Ploiesti Adaugat La 08:52, 14 februarie 2018, Numar anunt: 153313687

Companie privata de securitate angajeaza agenti de securitate, cu sau fara atestat, pentru obiective din zona Ploiesti.

Cerintele postului:

- studii medii;
- experienta in paza obiective comerciale/retail constituie un avantaj;
- absolvent de curs de calificare profesionala de Agent de securitate constituie un avantaj;
- atestat profesional eliberat de Politie constituie un avantaj;
- fara antecedente penale, apt psihologic pentru serviciul de paza;
- aptitudini fizice corespunzatoare;
- bune abilitati de comunicare si relationare, seriozitate, disciplina, responsabilitate.

Descrierea postului:

- activitati de paza si control in obiective comerciale/retail;
- paza bunurilor, materialelor si valorilor aflate in incinta obiectivului;
- raspunde pentru asigurarea unui serviciu de paza si aparare de calitate.

Oferta:

- salariu motivant,
- timp de lucru: 8 ore/zi, sambata si duminica -liber;
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii de succes;
- posibilitatea majorarii salariului in functie de performanta;
- echipament de lucru adecvat solicitarilor si cerintelor beneficiarilor

Pentru mai multe detalii la tf: 721 - arata telefon - .

Vizualizari:6