Salveaza ca favorit

Analist resurse umane Jud. Alba

Alba Iulia, judet Alba Adaugat La 10:45, 19 iunie 2018, Numar anunt: 166295823

Quanta Resurse Umane angajeaza in Alba Iulia, pentru unul dintre clientii sai, Analist resurse umane.

Cerinte:
- Minim studii medii absolvite;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu, limba italiana – reprezinta avantaj;
- Excelente abilitati de comunicare si ascultare;
- Cunostinte foarte bune de operare PC: Excel, Word;

Responsabilitati:

- Intocmirea pontajelor si transmiterea acestora catre departamentul de salarizare, evidenta concediilor medicale si a concediilor de odihna;
- Mentinerea in permanenta a legaturii cu angajatii firmei si solutionarea cu promptitudine a diverselor situatii aparute;
- Programarea viitorilor angajati pentru medicina muncii;
- Intocmirea dosarelor de angajare, evidenta si arhivarea acestora.

Beneficii:
- Program full-time;
- Locatie: la 8 km de Alba Iulia (se asigura transport);
- Salariu atractiv.

Datele dumneavoastra pot fi utilizate in relatie cu autoritatile implicate in coordonarea si verificarea situatiei angajatilor, serviciilor de mediere, informare, consiliere si plasare pe piata muncii, a ministerelor de resort, precum si potentialilor angajatori.
Conform Legii nr. 677/2001, beneficiati de dreptul de acces de interventie asupra datelor,dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor personale care va privesc si sa solicitati stergerea acestora.

Quanta Resurse Umane
De 15 ani conectam companii cu oameni de valoare.
Zi de zi adaugam joburi noi in diverse domenii!

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Quanta resurse umane

Fara fotografii

Agent vanzari prin telefon

Call center - Suport clienti

Ieri
14:49

Controlor calitate

Lucratori productie - depozit - logistica

12 iun

Customer Care limba GERMANA

4 iun

Confectioner articole din carton

4 iun

Operator la masina de debitare cu laser

4 iun

Arata mai multe anunturile utilizatorului