Analist IT

Satu Mare, judet Satu Mare Adaugat La 14:22, 29 noiembrie 2016, Numar anunt: 110201168

GP Sofa angajeaza ANALIST IT

Candidatul ideal:
Studii superioare (Automatica/Calculatoare, Cibernetica, Electronica, Matematica, Informatica sau similar)
Experienta in domeniu constituie un avantaj
Bune cunostinte de networking, windows server, PC hardware
Bune cunostinte de Microsoft Office (in special Outlook), Thunderbird
Utilizarea programului Photoshop, baze de date: SQL, ORACLE, MY SQL (constituie un avantaj)
Cunostinte de limba engleza, nivel conversational
Abilitati bune de comunicare
Abilitati de planificare si organizare a activitatilor ce urmeaza a fi desfasurate
Lucrul in echipa, seriozitate, capacitate de analiza
Initiativa si dorinta de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului:
Ofera asistenta utilizatorilor pentru folosirea aplicatiei de tip ERP, precum si restul aplicatiilor utilizate in cadrul companiei
Asigura buna functionare a echipamentelor din dotare (PC, imprimante)
Dezvolta baza de cunostinte de specialitate

Se ofera:

- pachet salarial atractiv:
- mediu de munca nou, modern, ridicat la standardele prezentului

Cautam persoana serioasa si stabila, care sa isi doreasca un loc de munca pe termen lung.

Persoanele interesate pot depune o cerere de angajare la adresa : strada Uzinei, nr.6-8 ( fosta Textila Ardeleana) sau pot suna la numarul afisat.

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Manuela Filip

Satu Mare, judet Satu Mare

Vezi pe harta