Salveaza ca favorit

Amanet Crangasi Lazar angajeaza operator casa schimb valutar!

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6 Adaugat La 18:27, 16 decembrie 2018, Numar anunt: 170032622
Amanet Crangasi Lazar angajeaza operator casa de schimb valutar cu experienta!

Candidatul ideal:

- Studii medii: Bacalaureat;
- Cunoştinţe de operare PC şi utilizare a internetului;
- Abilităţi bune de comunicare;
- Orientare către rezultat şi dorință de a veni în întâmpinarea nevoilor clienţilor;
- Atenţie la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

- Efectuarea plăţilor şi a încasărilor;
- Consilierea clienţilor.
- Verificarea monedelor si a bancnotelor de circulatie internationala!

Beneficii :

- Activarea într-o companie de succes;
- Siguranţa locului de muncă;
- Munca alături de un personal calificat;
- Posibilitatea de avansare;
- Program flexibil;
- Salariu motivant, peste medie;
- Necesita experienta in domeniu , oferim si training!
Amanet Crangasi Lazar! Asteptam mesajul dumneavoastra cu mare interes!
Asteptam un CV cu poza atasata, multumim!

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Amanet Crangasi Lazar

Samsung Galaxy J7 2017 Amanet Lazar Crangasi 26984

680 lei

Samsung Galaxy A6 Plus Nou Amanet Lazar Crangasi 26998

870 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului
2 500 - 3 500 lei

Despre noi

Amanet Crangasi Lazar , o agentie de amanet ce ofera spre vanzare o gama diversificata de electronice noi sau second hand la cele mai avantajoase preturi. Avem si program de buy-back unde va putem achizitiona produsul dvs si sa va oferim altul la schimb. Oferim garantie tehnica sau de la producator pentru produsele noastre. Va asteptam pe Calea Crangasi 20.
... mai mult