Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Soferi - Servicii auto - Curierat în Voluntari.

Ajutor gestionar ( sofer de rezerva cat B ) depozit dulciuri Voluntari

Voluntari, judet Bucuresti - Ilfov Adaugat La 11:18, 21 iunie 2017, Numar anunt: 120328205

Candidatul ideal

Firma distributie angajeaza pe pozitia de ajutor gestionar(sofer livrator de rezerva permis categoria B ) , persoana organizata, serioasa, comunicativa, meticuloasă, responsabilă , posesor permis de conducere categoria B si fara antecedente penale.

Descrierea jobului

Cerinte:
* atitudine pozitiva in relatia cu clientii si colegii
* participă activ la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfii la/din depozitul firmei
* efectueaza operaţiunile de pregătire a comenzilor conform documentelor eliberate
* asigura gestionarea corecta a stocurilor de marfa
* respecta conditiile si standardele de depozitare
* participa la inventarierea stocurilor de marfa
* permis de conducere categoria B sau atestatul ISCIR constituie un avantaj
* locuieste in Voluntari sau zona apropriata
* are o conditie fizica buna, candidatul poate fi atat barbat, cat si femeie.
* program Luni-Vineri , 08:00-17:00

Beneficii:
* salariu + bonuri masa
* un loc de muncă stabil (contract pe o perioada nedeterminata)

Relatii la telefon: 766 - arata telefon -

Vizualizari:923

Anunturile utilizatorului MARIUS CIMPEANU

Teren Geamana 1500m2

Terenuri

15 iul

25 €