Ajutor Bucatar Gran Gourmet Ristorante

1 800 - 2 000 lei
Respectul pentru mâncare, dorința de a excela în arta culinară, experiența vastă în bucătăria italienească și devotamentul față de experiența clientului reprezintă valorile de bază GRAN GOURMET.

Vă invităm să explorați și să savurați tot ce înseamnă pentru noi VERA CUCINA ITALIANA

Descriere Job

- Executa preparate culinare in conformitate cu retetele existente
- Participa la determinarea necesarului de materii prime.
- Pastreaza in bune conditii a ustensilelor si echpamentele.
- Alte responsabilitati, precizate in fisa postului.

Cerinte:

- Experinta anterioara ca ajutor bucatar
- In cautarea unui loc de munca stabil
- Grija deosebita pentru curatenie, disciplinat, punctual, responsabil, dornic sa lucreze cu un colectiv tanar si profesionist

Beneficii:

- Un job stabil intr-un mediu curat si placut, contract de munca,
- Salariu 1.800 - 2.000 RON
- Bonusuri in functie de performanta
- O cafea si o masa calda
- Bani de transport

TRAIAN HR BUSSINES PARTENER

Externalizare administrare de personal
Recrutare si selectie de personal
Leasing de personal
Consiliere vocationala
Consultanta in resurse Umane

Traian Bocanet
  • Adaugat La 18:23, 7 iulie 2020
  • Vizualizari:1234
  • Numar anunt: 203316197
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bacau, judet Bacau

Despre noi
Profesional Leasing va ofera oportunitatea de a transfera angajatii proprii catre Profesional Leasing in vederea plasarii acestora in proiecte de munca temporara.
Recrutarea personalului temporar
In baza informatiilor necesare, volumul proiectului: pozitiile necesare cu detalierea responsabilitatilor si numarul de persoane necesare pentru fiecare pozitie, conditiile de angajare si contractuale, iar noi ne ocupam de recrutarea si selectia personalului.
Angajatii noi vor fi specialistii de care ai nevoie pentru o perioada limitata de timp.
mai mult

Anunturile utilizatorului Profesional Leasing