Agent vanzare - van sale!

2 000 - 3 000 lei Salariu negociabil
Societate comerciala ce are ca obiect de activitate distributia de accesorii si odorizante auto, angajeaza pentru zona de SE a Romaniei, Agent Vanzare VAN-SALE.

Cerintele:

Permis de conducere categoria B, cu experienta.
Abilitati de vanzare directa, de preferat experienta in vanzari, ca si agent.
Cunostinte de completat /scris factura+chitanta.
Persoana orientata către rezultate, competitiv şi motivat să realizezi ceea ce iţi propui!
Placerea de a lucra in domeniul vanzarilor, abilitati de vanzare;
Capacitate de lucru cu cifre si informatii despre produse;

Descrierea jobului:

Preluarea unei autoutilitare CITROEN JUMPER< 3.5t, incarcata cu marfa.
Contactezi clienţii dintr-o bază de date de pe zona arondata, formata din judetele: BR,GL, IL, CT, TL, VN, BC, VS, IS, NT, SV, BT promovând serviciile şi produsele pe care le vei vinde;
Tratezi cu profesionalism toate firmele pentru a genera vânzări, asculţi activ, depăşeşti eficient obiecţii, eşti perseverent în vanzare
Supervizezi complet procesul de vânzare până la finalizarea acestuia, incasarea si multumirea clientului pentru achizitia facuta
Pregateste marfa si colete pentru livrare inclusiv documente de transport (AWB) (cand este necesar)
Realizezi /depasesti targhetul lunar!

Pachetul tau de beneficii:

Contract de muncă pe durată nedeterminată
Sistem de salarizare motivant, obiective tangibile: target = 20000 lei incasare (fara TVA);
Salariu fix 1350 ron in mana, plus comision 4% din incasare;
Bonus saptamanal corelat cu realizarile (incasare saptamanala 10000 lei - 100lei bonus)
Premii de Paste + Craciun;
Program flexibil sambata si duminica nelucratoare
Autoturism de serviciu CITROEN JUMPER
Telefon de serviciu.

Vrem să te cunoaştem!
Pentru mai multe detalii sau a va depune candidatura, va rugam sa transmiteti CV, atasat la acest anunt.
Numai persoanele selectate vor fi contactate!
  • Adaugat La 18:27, 16 septembrie 2020
  • Vizualizari:1113
  • Numar anunt: 207234057
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Braila, judet Braila

Alte anunturi alte utilizatorului

Anunturile utilizatorului Litau Robert