Salveaza ca favorit

Agent Securitate / Dispecer

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 4 Adaugat La 16:43, 21 septembrie 2018, Numar anunt: 170540638

Descrierea jobului
• Program de lucru in ture, de zi si de noapte;
• Post de birou, se lucreaza la sediul obiectivului;
• Utilizeazarea si monitorizeazarea aparaturii din dotare;
• Consemnarea diverselor evenimente (defectiuni tehnice aparatura, calamitati, situatia echipajelor din teren etc.).

Candidatul ideal
- Minim 8 clase;
- Nu este necesara calificarea profesionala, aceasta putand fi obtinuta in cadrul firmei;
- Cunostinte de lucru pe calculator;
- Seriozitate, responsabilitate;
- Atentie distributiva si viteza de reactie.

VA OFERIM:
• Salariu atractiv cu plata la timp;
• Contract de munca integral;
• Sarbatori legale platite dublu;
• Calificare gratuita.

1 440 - 1 680 lei

Despre noi

Avem satisfacția că încă din 1993 echipa BGS a reușit să se impună pe piața serviciilor de securitate privată ca lider și să traseze standardele de calitate pentru întreaga industrie.
Cu o activitate de 25 ani pe piața serviciilor de securitate, BGS este un furnizor de servicii integrate de securitate, având o gamă variată de servicii la dispoziția clienților, de la pază cu agent în diverse misiuni, la mijloace electronice monitorizate în dispeceratele specializate ale BGS având ca scop protecția bunurilor, a valorilor și a familiei.
... mai mult