Agent de vanzari - JUD BACAU

Bacau, judet Bacau Adaugat La 11:07, 29 noiembrie 2016, Numar anunt: 110179140

Honest General Trading SRL

Angajam:

Agent de vanzari zonal (BACAU)

Descrierea postului:
Postul presupune mentinerea legaturii cu clientii deja existenti, precum si stabilirea de relatii comerciale cu noi parteneri din zona alocata
Atributii:
-Prospectarea pietei
-Extinderea portofoliului de clienti : identificare si atragere de noi clienti
-Mentinerea legaturii cu clientii, dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu
-Realizarea targhetului de vanzari impus
-Raportarea zilnica a activitatii catre superiorul direct

Cerinte:CANDIDATUL IDEAL:

- Experienta in vanzari
- Reprezinta un avantaj si experienta intr-o firma similara
- Cunostinte de operare calculator
- Abilitati de comunicare si prezentare, de organizare, planificare
- Abilitatile de persuasiune si perseverenta foarte bine dezvoltate
- Spirit de echipa, simtul raspunderii
-Minim studii medii
- permis de conducere cat.B

Oferta (bonusuri, beneficii):
Se ofera un pachet salarial bazat pe un salariu fix plus comision din vanzari , masina, telefon.
In cazul in care profilul tau corespunde celui de mai sus si esti motivat sa te alaturi echipei noastre, aplica acum!

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Bacau, judet Bacau

Vezi pe harta