Navighează la conținutul principal
Chat

Notificari

Contul tău

Adaugă anunț nou
Vând seat ibiza 2011
Vând seat ibiza 2011
Vând seat ibiza 2011
Vând seat ibiza 2011
Vând seat ibiza 2011
Postat 21 iunie 2026

Vând seat ibiza 2011

1 300 €

Prețul e negociabil

PromoveazăReactualizează

Persoana fizica

Model: Ibiza

Combustibil: Benzina

Caroserie: Break

Culoare: Negru

An de fabricatie: 2011

Cutie de viteze: Manuala

Volan: Partea stanga

Inmatriculat/Neimatriculat: Inmatriculat

Descriere

Seat Ibiza 2011
Mașina este într-o stare ok puțin îndoită în aripa din spate stanga, problema pe care o are este la motor nu mai funcționează, dar în rest toate după mașină merg . Sunați pt mai multe detalii
ID: 305714567

Contactează vânzătorul

User avatar
Facebook connected icon

Rares Stefan

Pe OLX din mai 2020

Activ pe 21 iunie 2026

xxx xxx xxx

Localitate

Descarca aplicatia pentru telefonul tau