Tv Samsung MiniLED Neo QLED QE55QN90FA 138cm 55" 4K Black open box
Reactualizat la 27 aprilie 2026
PromoveazăReactualizează
Firma
Rezolutie: 4K
Brand: Samsung
Stare: Nou
Livrare cu verificare
Descriere
Vindem Televizor Samsung MiniLED Neo QLED QE55QN90FA 138cm 55inch Ultra HD 4K Black, open box,doar deschisa cutia cu factura si garantie 12 luni , in baza facturii de achiztie.
Descriere produs:
Ecran
Tip ecran QLED
Diagonala (cm) 138 cm
Marime ecran (inch) 55 inch
Ecran curbat Nu
Aspect imagine 16:9
High Definition Ultra HD (4K TV)
Rezolutie 3840 x 2160 pixeli
Unghi de vizibilitate 178 grade
Rata de reimprospatare 120 Hz
Tuner
DVB-T Da
DVB-T2 Da
DVB-C Da
DVB-C2 Nu
DVB-S Da
DVB-S2 Da
Cautare automata de canale (EPG) Da
Teletext Nu
Audio
Putere audio 2x30W
Dolby Digital Da
DTS Nu
SRS Nu
Funcţii
TV portabil Nu
Suport HDMI-CEC Da
DLNA Nu
Suport PVR Nu
Browser Da
Sistem de operare Tizen
Conectori
HDMI
Port USB
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
Iesire audio optica
Slot CI+
Dimensiuni și Consum de energie
Latime (cu stand) 122.7 cm
Inaltime (cu stand) 76.8 cm
Adancime (cu stand) 23.7 cm
Greutate (cu stand) 20.6 kg
Clasa energetica - SDR (A-G) Fisa informatii produs
Alte caracteristici
Intrari HDMI 4 buc.
Intrari scart Fara scart
Porturi USB 2
Standard VESA 400 x 300 mm