Tocător de crengi STARK-80BD, ∅ max. 80 mm + Drujba Cadou Garanție
Postat azi la 07:38
PromoveazăReactualizează
Firma
Stare: Nou
Descriere
Producător: STARK
Model: 80BD
Motor Loncin: 9 CP, pornire la sfoară (recoil start)
Capacitate maximă: 5 m³/oră
Diametru de tocare: 80mm
Lungimea bucăților tocate: 80-120mm
Număr de cuțite: 2 arbori sincronizați cu 6 cuțite de tăiere
Transmisie: Curea trapezoidală (V-belt)
Roți: 13*5.00-6
Greutate (N.W./G.W.): 164/180 kg
Metodă de ambalare: Cutie de lemn
Dimensiuni ambalaj: 1060 x 550 x 860 mm
Metoda de tăiere cu 6 cuțite montate pe 2 arbori sincronizați garantează o tocare uniformă și precisă, transformând crengile de până la 80 mm diametru în bucăți de 80–120 mm, această dimensiune nu este reglabilă, dar depinde de diametrul (grosimea) materiei prime. Bucățile de crengi tocate sunt un combustibil ideal pentru cazane de piroliză și combustibil solid, șeminee, sobe și alte centrale termice, precum și pentru producția de cărbune. Cu o capacitate de lucru de 5 m³/oră, STARK-80BD economisește timp și energie, fiind un partener de încredere pentru orice gospodar.
Principalele categorii de echipamente și accesorii din portofoliul UNITEH PRO sunt:
- MICRO FNC-uri si linii complete de productie furaje
- Tocatoare de crengi si resturi vegetale, despicatoare de busteni
- Granulatoare pentru prepararea furajelor la pasari, animale
- Mori cu ciocanele si tocatoare de furaje pentru uz gospodaresc, prese de ulei, batoze de porumb
- Solarii de gradina de diferite dimensiuni
- Snecuri de transportare a cerealelor, buncare si silozuri pentru depozitare
- Butoaie din inox ș.a.
- Aparate de muls vaci, capre, oi
- Atomizoare pentru gradina cu motor electric sau cu motor termic
-Snecuri pentru transportare cereale
- Transportatoare penumatice pentru cereale si alte materii prime;
Toate ofertele zilei le puteți vedea pe www.granulator.ro
Livrăm rapid din stoc propriu .
Plata se poate face :
-online direct pe site cu cardul
- plata cu ramburs la curier în momentul predării coletului
- in rate prin card de cumparaturi (6-12 rate) la 0 % dobândă sau prin TBI CREDIT ( 6-60 rate).
- in rate prin intermediiul BT DIRECT.
Detalii pe www.granulator.ro sau la telefon 07******53
Toate produsele din portofoliul UNITEH PRO pot fi vazute si lapunctul de lucru din Botoșani, jud. Botoșani, Str. Calea Națională Nr 27F