Set 4 capace 69mm 4B0601170A jante aliaj Audi A4 A6 A7 A8 Q1 Q3 Q5 Q7
Reactualizat la 13 mai 2026
PromoveazăReactualizează
Firma
Livrare cu verificare
SPECIFICAȚII
Codul Piesei
Capac emblema janta jenti roti roata central centrale 15 16 17 18 19 20 21 Audi A1 A2 8L 8P B6 B7 B8 B9 A5 A6 C5 C6 C7 4B 4F 4G A7 A8 D2 D3 D4 Q2 Q3 Q5 Q7 4LB 4MB Q8 TT sedan break avant gheara stea
Stare
Noua
Descriere
Set 4 capace de 69mm pentru jante aliaj Audi
Produsul este NOU.
Se ofera Factura
Cod OEM: 4B0 601 170A
Culoare: gri + crom
Made in Germany.
Se potrivesc pe toate dimensiunile de jante: 15" 16" 17" 18" 19" 20" 21”
Diametrul exterior: 68.75 mm
Diametrul interior: 57.36 mm