Samsung UE58J5250, 147,3 cm (58"), Full HD, LED, Smart TV
Prețul e negociabil
PromoveazăReactualizează
Firma
Rezolutie: Full HD
Brand: Samsung
Stare: Utilizat
Livrare cu verificare
Descriere
Samsung UE58J5250, 147,3 cm (58"), 1920 x 1080 pixeli, Full HD, LED, Smart TV
Diagonala afișajului
Dimensiunea afișajului pentru acest produs, măsurată pe diagonală, de obicei în inci.
147,3 cm (58")
Tip HD
Tipul de înaltă definiție acceptat (de exemplu, Full HD, 4K Ultra HD).
Full HD
Tehnologia de afișare
Tehnologia utilizată în afișaj, de exemplu, plasmă, LED.
LED
Forma ecranului Plat
Raport de aspect nativ
16:9
Tehnologie de interpolare a mișcării
PQI (Indicele calității imaginii) 200
Denumire comercială a raportului de contrast dinamic Mega Contrast
Rezoluția afișajului
Numărul de pixeli distincti din fiecare dimensiune care pot fi afișați. De obicei, se exprimă ca lățime × înălțime, unitățile fiind exprimate în pixeli: de exemplu, „1024 × 768” înseamnă că lățimea este de 1024 pixeli, iar înălțimea este de 768 pixeli. Cu cât numărul de pixeli este mai mare, cu atât imaginea este mai clară.
1920 x 1080 pixeli
Diagonala afișată (metrică)
Aceasta este dimensiunea ecranului, măsurată pe diagonală.
146 cm
Tuner TV
Tipul tunerului
Tipul de tuner radio, de exemplu analogic, digital.
Analogic și digital
Sistem de formatare a semnalului digital
Protocoalele acceptate pentru schimbul de semnale digitale.
DVB-C, DVB-CI+, DVB-S2, DVB-T
Căutare automată a canalelor
Televizor inteligent
Televizor inteligent
Moduri inteligente Sport
Audio
Numărul de vorbitori
Cantitatea de difuzoare incluse în/cu produsul.
Putere nominală RMS
20 W
Decodoare audio
Dispozitiv sau software capabil să decodeze un flux audio digital, de exemplu, radio pe internet.
Dolby Digital, DTS, DTS Premium Sound 5.1, DTS Studio Sound, Dolby Digital Plus
Reţea
Wifi
LAN Ethernet
Proiecta
Culoarea produsului
Culoarea, de exemplu, roșu, albastru, verde, negru, alb.
Negru
Montare VESA
Interfață de montare pe panou
Produsul poate fi utilizat cu interfețe de montare VESA.
400 x 400 mm