Non Smart TV 3D Samsung 101 cm (40") UE40F6170 – Full HD, 200Hz
Postat 11 mai 2026
Prețul e negociabil
PromoveazăReactualizează
Persoana fizica
Stare: Utilizat
Brand: Samsung
Diagonala: > 35 inch
Livrare cu verificare
Descriere
Televizor Smart Samsung cu ecran 3D de 101 cm (40 inch), model UE40F6170, cu rezoluție Full HD și tehnologie de 200Hz. Oferă o experiență de vizionare de înaltă calitate și funcționalități inteligente.