MONITOR PC/LED Smart LG  TV ALB cod 27TQ615S-WZ, Full HD, 68 cm
Postat 12 mai 2026
PromoveazăReactualizează
Persoana fizica
Rezolutie: Full HD
Brand: LG
Stare: Utilizat
Descriere
Cu ridicare personala din Iasi, nu trimit prin curier!!!
Culoare ALB
cod/model 27TQ615S-WZ
Monitor TV LED LG IPS
TehnologieLED
Diagonala 27 inch - 68 cm
Format ecranPlat
Rezolutie1920 x 1080 pixeli
Calitate imagineFull HD
Aspect imagine16:9
Smart TVD
Tip tunerDVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2
Putere iesire audio 5 W
Functii audio
Egalizator
Bluetooth Audio
Sunet prin IA
Dolby Audio
AVL
Audio Description
Audio Guidance
Conectivitate
HDMI2
USB 2.01
Iesire audio digitala1
Conexiune reteaRJ45
Wireless
Common Interface Plus (CI+)Da
BluetoothDa
Putere consumata32 W
CuloareAlb
Dimensiuni (cu stand)612 x 152.5 x 423.1 mm
Dimensiuni (fara stand)612 x 73.9 x 368.5 mm
Compatibil VESA75 x 75 mm