Postat 13 mai 2026
PromoveazăReactualizează
Persoana fizica
Stare: Utilizat
Diagonala: Diagonala 15" - 15.6"
Producator procesor: Intel
Tip placa video: Integrata
Tip stocare: HDD+SSD
Capacitate memorie RAM: 8 - 12 GB
Livrare cu verificare
Descriere
Descriere Generală:
Specificații Tehnice de Top:
-Procesor: Intel® Core™ i5-8250U (Generația 8), 4 nuclee și 8 thread-uri, frecvență de până la 3.40 GHz cu Turbo Boost (performanță excelentă pentru multitasking).
-Memorie RAM: 8 GB DDR4 – Asigură o rulare fluidă a aplicațiilor moderne.
-Stocare: 256 GB SSD Nmve + 1 TB HDD. Spațiu generos pentru documente, fotografii și fișiere media.
-Ecran: 15.6 inch Full HD (1920 x 1080) – -Claritate superioară și culori vii pentru o experiență vizuală excelentă.