Laptop Gaming Lenovo IdeaPad 700-15ISK - 24GB RAM, i7 6700HQ, SSD 512GB M2 si 256GB Sata
Postat 27 aprilie 2026
Prețul e negociabil
PromoveazăReactualizează
Persoana fizica
Stare: Utilizat
Diagonala: Diagonala 15" - 15.6"
Producator procesor: Intel
Tip stocare: SSD
Capacitate memorie RAM: > 16 GB
Descriere
Laptopul se prezintă într-o stare estetică și funcțională excelentă.
Specificații Tehnice:
Procesor: Intel Core i7-6700HQ (Quad-Core, 2.60 GHz), capabil să susțină sarcini de lucru complexe cu ușurință.