Postat 23 iunie 2026
Dacia Logan 1.5 dCI 2012
1 399 €
Persoana fizica
Model: Logan
Putere: 75 CP
Combustibil: Diesel
Caroserie: Berlina
Rulaj: 221 000 km
Culoare: Alb
An de fabricatie: 2012
Stare: Utilizat
Cutie de viteze: Manuala
Volan: Partea stanga
Inmatriculat/Neimatriculat: Inmatriculat
Descriere
PREȚ USOR NEGOCIABIL! NU ARE ASIGURARE, ITP VALABIL 10.2026
Dacia Logan 1 Facelift 2012, 1.5 dci (diesel) Euro 5 (mai multe detalii la telefon). 221.000km
Mașina pe partea mecanica e perfectă nu am avut niciodată probleme cu ea. Pornește la sfert fara probleme, nu mănâncă ulei, nu pierde ulei, nu am avut niciodată probleme pe partea mecanică. De precizat că mai sunt defecte estetice și mai trebuie băgați ceva bănuți in ea. Mașina nu a mai rulat 4-5 luni, astăzi de am scos o la plimbare puțin, funcționează perfect și nu are nici o problemă.
Are AC funcțional, freonul a fost încărcat acum un an, geamuri electrice față ( Geamul șoferului cu probleme )Oglinzi electrice dar oglinda din dreapta nu funcționează electric.
Stopul spate dreapta este lovit puțin, trebuie schimbat (150 de lei am găsit eu dar nu mă mai complic) Bara spate trebuie ori chituită ori schimbata.
plăcuțele trebuiesc schimbate. Aripa spate dreapta e putin zgâriată. USA spate dreapta nu se deschide pe exterior. ( Are o clema acolo trebuie prinsă), așa am pățit și la ușă stânga spate, dar am făcut o pentru acces mai ușor la copil. Numai am manivela de la ușă stânga spate pentru geam( am scos o pentru că deschidea copilul geamul).
Trebuie făcut unghiul de fugă ( Am schimbat capetele de bara și de aia).
Prezintă urme de rugină nu foarte mari, mașina și a stat degeaba. Am luat alta mașină și numai am ce face cu asta, o mănâncă rugina dacă o las în curte și nici loc nu am pentru ele.
MAI MULTE DETALII LA TELEFON!
PRET USOR NEGOCIABIL!
NU ARE ASIGURARE!
ITP VALABIL PANA IN OCTOMBRIE 2026
Dacia Logan 1 Facelift 2012, 1.5 dci (diesel) Euro 5 (mai multe detalii la telefon). 221.000km
Mașina pe partea mecanica e perfectă nu am avut niciodată probleme cu ea. Pornește la sfert fara probleme, nu mănâncă ulei, nu pierde ulei, nu am avut niciodată probleme pe partea mecanică. De precizat că mai sunt defecte estetice și mai trebuie băgați ceva bănuți in ea. Mașina nu a mai rulat 4-5 luni, astăzi de am scos o la plimbare puțin, funcționează perfect și nu are nici o problemă.
Are AC funcțional, freonul a fost încărcat acum un an, geamuri electrice față ( Geamul șoferului cu probleme )Oglinzi electrice dar oglinda din dreapta nu funcționează electric.
Stopul spate dreapta este lovit puțin, trebuie schimbat (150 de lei am găsit eu dar nu mă mai complic) Bara spate trebuie ori chituită ori schimbata.
plăcuțele trebuiesc schimbate. Aripa spate dreapta e putin zgâriată. USA spate dreapta nu se deschide pe exterior. ( Are o clema acolo trebuie prinsă), așa am pățit și la ușă stânga spate, dar am făcut o pentru acces mai ușor la copil. Numai am manivela de la ușă stânga spate pentru geam( am scos o pentru că deschidea copilul geamul).
Trebuie făcut unghiul de fugă ( Am schimbat capetele de bara și de aia).
Prezintă urme de rugină nu foarte mari, mașina și a stat degeaba. Am luat alta mașină și numai am ce face cu asta, o mănâncă rugina dacă o las în curte și nici loc nu am pentru ele.
MAI MULTE DETALII LA TELEFON!
PRET USOR NEGOCIABIL!
NU ARE ASIGURARE!
ITP VALABIL PANA IN OCTOMBRIE 2026
ID: 305801188
Contactează vânzătorul
xxx xxx xxx