Furca paleti 2 tone  macara Boscaro - MBRA201200 reglare automata
Postat 23 aprilie 2026
PromoveazăReactualizează
Firma
Stare: Nou
Descriere
Furca pentru macara Boscaro – MBRA20
Este o furca ideala pentru manipularea paletilor
Capacitate 2000 kg
Reglabila în înălțime pana la maxim – 1800 mm
Lame reglabile
Reglare automata a centrului de greutate
Lame cu lungime – 1200 mm
Avem pe stoc si furca pentru macara Boscaro MBRA20E1200 echilibrare automata
Ne gasiti in Brasov, str. Caramidariei, nr. 5A.
ID: 290310891
Contactează vânzătorul
GIANNI BGA BV CARAMIDARIEI 5 A