Navighează la conținutul principal
Chat

Notificari

Contul tău

Adaugă anunț nou
DEZMAMBREZ/VAND iMac mid 2010 !
DEZMAMBREZ/VAND iMac mid 2010 !
DEZMAMBREZ/VAND iMac mid 2010 !
Postat azi la 16:16

DEZMAMBREZ/VAND iMac mid 2010 !

240 lei

Prețul e negociabil

PromoveazăReactualizează

Persoana fizica

Stare: Utilizat

Livrare cu verificare

Descriere

PRETUL ESTE DIFERIT PE FIECARE PIESA!!
SE POATE LUA SI INTREG LA 240 NEGOCIABIL!

Se dezmambreaza iMac mid 2010. Are niste specificatii bune, un core i3 si o placa video ATI Radeon HD 4670 (parca). Il vand fara RAM si HDD. Ecranul este perfect functional si este impecabil. Se poate vinde pe piese si sunt la preturi foarte bune. A fost folosit in conditii normale si este totul in perfecta stare de functionare. Deoarece nu are RAM si nici HDD da 3 beepuri. Perfect pentru piese, colectie sau utilizare zilnica dupa adaugarea celor 2 piese lipsa. Conditie perfecta estetic si tehnic.

Predare personala in Galati sau cu curier.
ID: 305760595

Contactează vânzătorul

Alexx

Pe OLX din august 2023

Activ azi la 16:13

xxx xxx xxx

Retururi

Cumpărături sigure, retururi simple

Dacă produsul nu corespunde așteptărilor tale, îl poți returna gratuit în momentul primirii sau poți folosi procesul de returnare. Detalii

Localitate

Descarca aplicatia pentru telefonul tau