Cooler CPU AIO Ocypus Delta A62 ARGB,aer ventilator PWM 120 mm,6 conducte căldură din cupru,pentru computer AMD AM4/AM5, Intel LGA 115X/1200/1700/1851
Reactualizat azi la 05:13
PromoveazăReactualizează
Persoana fizica
Stare: Nou
Livrare cu verificare
Descriere
Va rugam sa cititi anuntul pentru a evita discutiile inutile !
Stare produs :
Resigilat.
Coolerul CPU AIO Ocypus Delta A62 ARGB este echipat cu un ventilator PWM de 120 mm și 6 conducte de căldură din cupru. Potrivit pentru sistemele AMD AM4 /AM5 și Intel LGA 115X /1200 /1700 /1851. Un produs nou, ideal pentru o eficientă termică superioară.
Comenzi și Livrare :
Daca coletele nu sunt ridicate de catre client fara motiv,block si report.
Negociere :
Reducerile nu se aplica pentru un singur produs !
Despre Produse :
Nu oferim garantie si factura.
Protectia achizitiei oferita de OLX.
Toate produsele comercializate de noi provin din lichidări de stocuri.
Politica de Returnare :
In cazul in care aveti probleme cu un produs va rugam sa ne contactati prin mesaj privat.
Returul se face prin sectiunea dedicata din OLX.
Categorii de Produse :
Noi, sigilate: Produse noi, în ambalajul original, nedesfăcut.
Resigilate: Produse deschise, dar în stare perfectă, resigilate.
Produse cu urme de uzură: Articole utilizate, cu semne vizibile de uzură, dar complet funcționale.
Nota :
Va invitam sa explorati si celelalte anunturi !
Basic
TDP 260W
CPU Socket Intel LGA: 115X /1200 /1700 /1851
AMD: AM4/AM5
Product Dimension 127*136*156mm(L×W×H)
Net Weight 1030g
Heatpipe Φ6mm*6
Fan Quantity 2
Fan
Dimension 120*120*25mm (L×W×H)
Bearing Type Hydraulic Bearing
Speed 500~2000±10%RPM
Air Flow(MAX) 73CFM
Air Pressure(MAX) 4.3mmH2O
Noise ≤29dB(A)
Rated Voltage 12VDC
Rated Current 0.2A
Power Consumption 2.4W
Connector 4-Pin PWM
Fan LED
Type ARGB
Connector 3-Pin
Rated Voltage 5VDC
Rated Current 0.24A
Power Consumption 1.2W