ASUS ROG PG27AQDM OLED 27” 240Hz pentru piese display spart
Postat 28 aprilie 2026
Prețul e negociabil
PromoveazăReactualizează
Persoana fizica
Stare: Utilizat
Brand: Asus
Diagonala: 25 - 30 inch