Postat 26 august 2026
Apartament 2 camere VULCAN - Licitatie
60 848,50 lei
Prețul e negociabil
Firma
Compartimentare: Semidecomandat
Suprafata utila: 49 m²
An constructie: 1977 – 1990
Etaj: 4
Descriere
Va propunem spre vanzare un apartament compus din 2 camere si dependinte, avand o suprafata utila de 48.56 mp. plus cota de teren in suprafata de 18.56 mp., situat in Municipiul Vulcan, str. aleea Crizantemelor, nr. 4, bloc 6T, scara 1, etaj 4, apartament 19, judet Hunedoara.
Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 al blocului.
Imobilul se vinde prin licitatie publica, ce va avea loc in data de 24.09.2026, ora 09:00 la adresa: Municipiul Alba Iulia, Piata Iuliu Maniu, bloc 31D, apartament 22, judet Alba.
Pret start LICITATE: 60.848,50 lei
Pentru detalii suplimentare, va rog sa apelati numarul de telefon din anunt.
Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 al blocului.
Imobilul se vinde prin licitatie publica, ce va avea loc in data de 24.09.2026, ora 09:00 la adresa: Municipiul Alba Iulia, Piata Iuliu Maniu, bloc 31D, apartament 22, judet Alba.
Pret start LICITATE: 60.848,50 lei
Pentru detalii suplimentare, va rog sa apelati numarul de telefon din anunt.
ID: 308529875
Contactează vânzătorul
xxx xxx xxx
Localitate
Vulcan
Hunedoara