Postat 03 septembrie 2026
Apartament 1 camera Miercurea Ciuc- LICITATIE
100 000 lei
Prețul e negociabil
Firma
Compartimentare: Decomandat
Suprafata utila: 21 m²
An constructie: 1977 – 1990
Etaj: 3
Descriere
Va propunem spre vanzare o garsoniera compusa din o camera si dependinte, avand o suprafata utila de 21 mp. plus cota de teren in suprafata de 15 mp., situat in Municipiul Miercurea Ciuc, Aleea Suta, nr. 3, camin nefamilisti nr.1, apartament 61, judet Harghita.
Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 al blocului.
Imobilul se vinde prin licitatie publica, ce va avea loc in data de 25.09.2026, ora 08:30 la adresa: Municipiul Targu Mures, strada Gheorghe Doja, nr. 37, apartament 1, judet Mures. Imobilul nu poate fi vizionat la interior!
Pret start LICITATE: 157.125 lei
Pentru detalii suplimentare, va rog sa apelati numarul de telefon din anunt.
Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 al blocului.
Imobilul se vinde prin licitatie publica, ce va avea loc in data de 25.09.2026, ora 08:30 la adresa: Municipiul Targu Mures, strada Gheorghe Doja, nr. 37, apartament 1, judet Mures. Imobilul nu poate fi vizionat la interior!
Pret start LICITATE: 157.125 lei
Pentru detalii suplimentare, va rog sa apelati numarul de telefon din anunt.
ID: 308798143
Contactează vânzătorul
xxx xxx xxx
Localitate
Constanta
Constanta