1. Pagina principală
  2. Servicii
  3. Servicii medicale - Servicii de ingrijire - Croitorie
  4. Bone si babysitter - îngrijire batrâni
  5. Bone si babysitter - îngrijire batrâni - Bucuresti - Ilfov
  6. Bone si babysitter - îngrijire batrâni - Voluntari
Postat 10 mai 2024

Anunt angajare ingrijitoare-gradinita privata

PromoveazăReactualizează
  • Persoana fizica

Descriere

Educatoare la grădinița privata

Căutăm o persoană dedicată și pasionată pentru a se alătura echipei noastre, situată în zona metrou Aparatorii Patriei. Candidatul ideal trebuie să fie cald, empatic și să îi placă să lucreze cu copiii.

Cerințe:

- Experiență anterioară în lucrul cu copiii reprezintă un avantaj.

- Abilități bune de comunicare și capacitatea de a crea un mediu sigur și încurajator pentru dezvoltarea copiilor.

Responsabilități:

- îngrijirea copiilor în cadrul grupei alocate.

- Lucrul în echipă cu colegii pentru a asigura dezvoltarea armonioasa a copiilor.

Dacă sunteți o persoană entuziastă, cu o abordare caldă față de copii și dornică să contribuie la formarea lor timpurie, vă invităm să ne contactati.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem mai bine!
ID: 267099060

Contactează vânzătorul

User avatar

Andreea

Pe OLX din mai 2021

Activ pe 15 aprilie 2024

xxx xxx xxx

Vanzator