1. Pagina principală
  2. Servicii
  3. Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori - servicii instalatii sanitare, termice - montaj aer conditionat
  5. Instalatori - servicii instalatii sanitare, termice - montaj aer conditionat - Iasi
  6. Instalatori - servicii instalatii sanitare, termice - montaj aer conditionat - Iasi
Angajăm Instalator cu experienţă de minim 2 ani (sanitare-termice)
Postat 15 aprilie 2024

PromoveazăReactualizează
  • Firma

Angajăm Instalator cu experiență de minim 2 ani (sanitare-termice) în Iași.

Program de lucru: 8 h/zi (08:00 - 16:30) luni-vineri.
Salariul este negociabil în funcție de cunoștințe (4000-6000 lei net).
Echipă prietenoasă.
Posturi disponibile: 1

Cerințe:
- Experiență în domeniu minim 2 ani;
- Instalator autorizat/calificat/absolvent al specializării de Instalații constituie avantaj;
- Abilitatea de a găsi soluții eficiente pentru problemele apărute.
- Permis auto - categoria B (avantaj);
- Avem pretenția ca persoana selectată să nu consume alcool în timpul programului de lucru.

Responsabilități:
- Efectuează lucrări de instalații sanitare și termice împreună cu echipa sau individual dacă este cazul.
- Realizează necesarul de materiale pentru executarea lucrării dacă este nevoie.

BRUMSTAL TERMOSAN S.R.L., firmă din Iași, este specializătă în execuția de instalații sanitare și termice.
CUI: RO46770270
ORC: J22/3395/2022
Sediu social: România, Iași, com. Bârnova, sat Vișan, strada Eroilor nr. 83B
ID: 258552332

Contactează vânzătorul

Brumstal Termosan SRL

Pe OLX din aprilie 2023

Activ pe 15 aprilie 2024

xxx xxx xxx

Vanzator