Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Servicii, afaceri, echipamente firme
  3. Servicii diverse
  4. Servicii diverse - Vrancea
  5. Servicii diverse - Focsani
Agent reprezentare forta de munca
Postat 30 septembrie 2022

PromoveazăReactualizează
  • Firma

Descriere

POZIȚIE VACANTĂ: AGENT REPARTIZARE FORȚĂ DE MUNCĂ
CANDIDATUL IDEAL: -Doamna, domnisoara - Experiență în muncă sau pe un post similar constituie avantaj; - Limba engleză nivel mediu/avansat; - Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală; - Nivel ridicat de atenție la detalii; - Capacitatea de gestionare a situațiilor dificile; - Rezistență la stres, adaptabilitate, eficiență; - Dorința de a lucra în echipă pe termen lung; - Disponibilitate de deplasare în timpul programului; - Carnet de conducere categ. B
CE OFERIM? - Pachet salarial atractiv - Laptop de serviciu - Telefon de serviciu - Asigurare medicală privată - Bonusuri - Mașina de serviciu
DESCRIEREA JOBULUI: Activitatea se va desfășura la sediul societății noastre în marea majoritate a timpului, la sediile instituțiilor publice cu care lucrăm și la sediile companiilor colaboratoare, în funcție de necesitate. Acest loc de muncă presupune întocmirea documentelor necesare pentru plasarea forței de muncă la companiile colaboratoare și menținerea unei bune relații cu viitorii angajați ai clienților noștri prin suportul oferit în orice situație legată de locul de muncă. Programul este de luni până vineri, de la ora 08:00 la ora 16:30.
ID: 225030740
CADIMA YOU SEE

Localizare

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din