• Moneda:
  • lei

Anunturi

Am gasit 152 anunturi

Am gasit 152 anunturi

Vinde rapid. Promoveaza-ti anuntul aici

Cablu fibra optica duplex LC-LC, OM4, LSZH, 10m

Cablu fibra optica duplex LC-LC, OM4, LSZH, 10m

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

45 lei

Bucuresti, Sectorul 2 Ieri 17:40

Cablu fibra optica duplex Single Mode LC-LC, OM4, LSZH, 20m

Cablu fibra optica duplex Single Mode LC-LC, OM4, LSZH, 20m

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

35 lei

Bucuresti, Sectorul 2 Ieri 17:38

Cablu fibra optica Simplex LC to LC 20m Multimode

Cablu fibra optica Simplex LC to LC 20m Multimode

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

14 lei

Bucuresti, Sectorul 2 Ieri 17:35

Cablu fibra optica Simplex LC to LC 10m Multimode

Cablu fibra optica Simplex LC to LC 10m Multimode

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

12 lei

Bucuresti, Sectorul 2 Ieri 17:34

Cablu fibra optica duplex LC-LC, OM3, LSZH, 20m

Cablu fibra optica duplex LC-LC, OM3, LSZH, 20m

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

65 lei

Bucuresti, Sectorul 2 Ieri 17:33

Cablu fibra optica duplex LC-LC, OM4, LSZH, 20m

Cablu fibra optica duplex LC-LC, OM4, LSZH, 20m

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

80 lei

Bucuresti, Sectorul 2 Ieri 17:32

Cablu fibra optica LC to LC 5m Multimode

Cablu fibra optica LC to LC 5m Multimode

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

10 lei

Bucuresti, Sectorul 2 Ieri 17:31

Cablu fibra optica duplex LC-LC, OM3, LSZH, 10m

Cablu fibra optica duplex LC-LC, OM3, LSZH, 10m

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

40 lei

Bucuresti, Sectorul 2 Ieri 17:28

Cablu fibra optica duplex LC-LC, OM3, LSZH, 3m

Cablu fibra optica duplex LC-LC, OM3, LSZH, 3m

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

35 lei

Bucuresti, Sectorul 2 Ieri 17:25

Bucuresti, Sectorul 6 Ieri 16:11 Full time

Cablu încărcare samsung ...micro usb cu luminițe fibra optica

Cablu încărcare samsung ...micro usb cu luminițe fibra optica

Electronice si electrocasnice » Accesorii Telefoane - Tablete

15 lei

Bucuresti, Sectorul 5 22 sep

Placa retea fibra optica Desktop PC Fiber

Placa retea fibra optica Desktop PC Fiber

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

99 lei

Bucuresti, Sectorul 4 21 sep

Router Huawei (fibra optica)

Router Huawei (fibra optica)

Laptop – Calculator » Routere - Modemuri

100 lei

Bucuresti, Sectorul 6 21 sep

bobina fibra optica , bobina de lansare FO

bobina fibra optica , bobina de lansare FO

Servicii, afaceri, echipamente firme » Firme - Echipamente profesionale

680 lei

Bucuresti, Sectorul 1 21 sep

Bucuresti, Sectorul 3 21 sep Full time

Set instalare sau interventie fibra optica FTTH (kit trusa)

Set instalare sau interventie fibra optica FTTH (kit trusa)

Electronice si electrocasnice » Alte aparate electronice

650 lei

Bucuresti, Sectorul 4 21 sep

Media Convertor Fibra Optica CTC FRM220-CH01

Media Convertor Fibra Optica CTC FRM220-CH01

Termice - Electrice - Sanitare » Electrice

99 lei

Bucuresti, Sectorul 2 20 sep

Fibra optica

Fibra optica

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

0,50 lei

Bucuresti, Sectorul 6 20 sep

Vand enclosure fibra optica

Vand enclosure fibra optica

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

50 lei

Bucuresti, Sectorul 6 20 sep

Sudura Fibra Optica,Depanare,Masuratori OTDR

Sudura Fibra Optica,Depanare,Masuratori OTDR

Servicii, afaceri, echipamente firme » Firme - Echipamente profesionale

15 lei

Bucuresti, Sectorul 3 19 sep

Vand fibra optica autoportanta 1 fir (sufa otel) FTTH Nou

Vand fibra optica autoportanta 1 fir (sufa otel) FTTH Nou

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

0,35 lei

Negociabil

Bucuresti, Sectorul 3 19 sep

Lanterna laser fibra optica 30mW (lumina rosie - VFL)

Lanterna laser fibra optica 30mW (lumina rosie - VFL)

Unelte - Scule - Feronerie » Scule electrice

200 lei

Bucuresti, Sectorul 4 18 sep

Placa de retea Fibra Optica Allied Telesis AT-2701FX Nou

Placa de retea Fibra Optica Allied Telesis AT-2701FX Nou

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

149 lei

Bucuresti, Sectorul 2 18 sep

Router fibra optica Sagemcom 5655 AC/RF (Telekom)

Router fibra optica Sagemcom 5655 AC/RF (Telekom)

Laptop – Calculator » Routere - Modemuri

199 lei

Negociabil

Bucuresti, Sectorul 6 18 sep

Placa de retea Fibra Optica PCI-X Allied Telesis AT-2931SX/SC

Placa de retea Fibra Optica PCI-X Allied Telesis AT-2931SX/SC

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

299 lei

Bucuresti, Sectorul 2 18 sep

Cablu fibra optica duplex MM 62.5/125 LC/LC, DIGITUS DK-2633-02

Cablu fibra optica duplex MM 62.5/125 LC/LC, DIGITUS DK-2633-02

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

40 lei

Bucuresti, Sectorul 1 17 sep

Cablu fibra optica duplex 50/125 LC/LC, BELKIN F2F402LL-05M, 5 metri

Cablu fibra optica duplex 50/125 LC/LC, BELKIN F2F402LL-05M, 5 metri

Electronice si electrocasnice » Alte aparate electronice

60 lei

Bucuresti, Sectorul 1 17 sep

Cablu fibra optica duplex 50/125 SC/SC, 1 metru

Cablu fibra optica duplex 50/125 SC/SC, 1 metru

TV - Audio - Video » Accesorii audio-video

20 lei

Bucuresti, Sectorul 1 17 sep

cablu fibra optica 50/125µm Duplex LC/LC

cablu fibra optica 50/125µm Duplex LC/LC

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

50 lei

Bucuresti, Sectorul 6 17 sep

Placi retea profesionale Fibra Optica PCI GIGABIT AT-2916SXSC

Placi retea profesionale Fibra Optica PCI GIGABIT AT-2916SXSC

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

199 lei

Bucuresti, Sectorul 6 17 sep

6Arkas Global Group srl -ANGAJAM pentru montajului de fibra optica-Ita

de la 1 600 € pana la 2 300 € Salariu negociabil

Bucuresti, Sectorul 6 17 sep Full time

Vand fibra optica 1 fir Produs nou sigilat de interior FTTH drop cable

Vand fibra optica 1 fir Produs nou sigilat de interior FTTH drop cable

Servicii, afaceri, echipamente firme » Firme - Echipamente profesionale

0,29 lei

Negociabil

Bucuresti, Sectorul 3 17 sep

Cablu Optic Audio Toslink Digital Fibre Optical 1,5m

Cablu Optic Audio Toslink Digital Fibre Optical 1,5m

TV - Audio - Video » Accesorii audio-video

10 lei

Bucuresti, Sectorul 3 17 sep

Media Convertor Gigabit PLANET GT-802 fibra optica

Media Convertor Gigabit PLANET GT-802 fibra optica

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

130 lei

Bucuresti, Sectorul 3 16 sep

Veioza cu fibra optica pe baterii - 15 lei

Veioza cu fibra optica pe baterii - 15 lei

Mama si copilul » Jocuri - Jucarii

15 lei

Bucuresti, Sectorul 6 16 sep

Fibra optica lc-lc cu dvi

Fibra optica lc-lc cu dvi

Electronice si electrocasnice » Alte aparate electronice

1 164 lei

Bucuresti, Sectorul 4 16 sep

HUAWEY EchoLife, router wi-fi de mare viteza pt internet/fibra optica

HUAWEY EchoLife, router wi-fi de mare viteza pt internet/fibra optica

Laptop – Calculator » Componente si accesorii

99 lei

Bucuresti, Sectorul 2 16 sep

Bucuresti, Sectorul 1 16 sep Full time

Cablu fibra optica

Cablu fibra optica

TV - Audio - Video » Accesorii audio-video

100 lei

Bucuresti, Sectorul 3 16 sep

Cautari asemanatoare:

Doresti sa salvezi aceste criterii de cautare? Salveaza cautarea Vezi cautarile salvate