2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Brasov
  5. Alte locuri de munca - Brasov
Postat 17 aprilie 2024

Valet - Radisson Blu Aurum

Localizare

Brasov

Descriere

DESCRIERE

Descrierea postului

Facem diferența împreună!

Îți place să interacționezi cu oaspeții și să oferi experiențe memorabile?

Te încantă ideea de a face parte dintr-o echipa nouă și energică, într-un departament cheie al hotelului?

Vrei să lucrezi într-un mediu dinamic, în care ospitalitatea este la ea acasă?

Dacă răspunsul la toate aceste întrebări este afirmativ, atunci vrem să te cunoaștem!

Cerințele postului

Experiență anterioară pe o poziție de Concierge nu este obligatorie, insă reprezintă un avantaj;

Angajamentul de a oferi servicii excepționale clienților, cu o pasiune pentru industria ospitalității;

Abilitatea de a găsi soluții creative cu capacități dovedite de rezolvare a problemelor, oferind sprijin acolo unde este necesar

Integritate personală, cu capacitatea de a lucra într-un mediu care solicită excelență, timp și energie

Limba engleza - fluent

Responsabilitățile postului

Transportul bagajelor în cameră;

Soluționarea rapidă a solicitărilor oaspeților și întâmpinarea nevoilor acestora;

Raportarea și transmiterea informațiilor relevante din timpul turei de lucru către șeful de department și ceilalți colegi;

Menținerea relațiilor de lucru cu celelalte departamente din hotel;

Comunicare continuă cu colegii de department;

Recepționarea alimentelor în conformitate cu lista de specificații a produselor în ceea ce privește calitatea și data de expirare;

Efectuarea inventarului lunar împreună cu echipa;

Beneficii

Salariu atractiv

Tichete de masă

Asigurare medicala

Rate preferentiale de angajat in toate hotelurile Radisson Hotel Group

Bonusuri de performanță

Mediu de lucru dinamic

Traininguri adaptate la nevoile individuale

Suport in dezvoltarea profesionala si personala

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 266276773